Sunday, May 9, 2010

Tere!

Lõpetasin blogimise, kuna kahtlesin, kas suudan Eesti elust kirjutada nii, et see nii endale kui teistele huvitav oleks. Aga blogimine oli aastatega nii omaseks saanud, et tihti tabasin end mõttelt, et tahaks kirjutada, aga pole, kuhu. Ka Svenil oli blogi, kuhu ta midagi siiski eriti ei kirjutanud. Nii tegingi Svenile kuskil Shveitsi järve kaldal ettepaneku, et hakkaks koos blogi pidama, Sven oli nõus. Nii et nüüd vaatame, mis välja tuleb :)

No comments:

Post a Comment